ISO normy

Systémové certifikáty

Dostávate sa do podobných situácii aj Vy?
https://tayllorcox.sk/wp-content/uploads/2022/04/MR.NOBODY--320x240.png

V organizácii pracovali štyri osoby, ktoré sa volali:

Každý, Niekto, Nikto a Ktokoľvek

Bolo potrebné urobiť dôležitú prácu. Každý si myslel, že to Niekto urobí. Mohol ju urobiť Ktokoľvek, ale neurobil to Nikto. Niekoho to nahnevalo, pretože to bola práca pre Každého. Každý si myslel, že Ktokoľvek by ju mohol urobiť, ale Nikoho to nenapadlo, že Každý sa na to vykašle.

Dopadlo to tak, že Každý obviňoval Niekoho, že Nikto neurobil niečo, čo mohol urobiť Ktokoľvek.

Z danej situácie je teda zrejmé, že každá organizácia môže nájsť v certifikácii oporu a prevenciu pred vnútrofiremnou byrokratickou záťažou, nejasnou zodpovednosťou zamestnancov – či celých oddelení. Implementácia pomôže štíhlejšej a lepšie fungujúcej štruktúre. Každý pracovník tak môže získať impulz a uvedomí si svojej hodnoty v reťazci firmy.

SYSTÉMOVÉ CERTIFIKÁCIE ISO

Nájdi správny kľúč k novým možnostiam

Chcete deklarovať svoje kvality? Chcete potvrdiť vysoký štandard vašich produktov alebo služieb? Chcete sa zaradiť medzi najspoľahlivejšie organizácie v odvetví a posunúť svoje podnikanie na medzinárodnú úroveň? Potom systémové certifikácie ISO môžu byť tým správnym kľúčom, ktorý otvorí vašej organizácii dvere k novým možnostiam a obchodným príležitostiam.

Vyberte si z portfólia systémových certifikácií
Inovácie
Personálny audit
Procesný audit
Projektová kancelára

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Risk management
Softwérový audit
SMART LAW SOLUTIONS

Prečo si vybrať Práve nás ?

Náš tím odborne vyškolených a skúsených audítorov a profesionálne nastavené procesy nás každým dňom posúvajú vpred. Hovoria za nás dlhoročné skúsenosti v certifikovaní ISO noriem ako aj množstvo spokojných zákazníkov z rôznych oblastí hospodárstva.
Odbornosť
Dlhoročné skúsenosti celého tímu v oblasti našej experízy
Efektivita
Efektívne nastavené procesy sú základ dobrého fungovania
Spokojní zákazníci
Získali sme si dôveru množstva spoločností nielen na Slovensku
Komunikácia
Je pre nás veľmi dôležité aby nám zákazníci rozumeli, hoci hovoríme ISO jazykom
Profesionalita
Kombinácia odbornosti a komunikačných zručností je cesta k úspechu
Transparentnosť
Dôvody našich rozhodnutí komunikujeme jasne a otvorene
OVERENÝ PARTNER SYSTÉMOVÝCH CERTIFIKÁCIÍ

Naše Referencie

TAYLLORCOX je overeným partnerom pre dôveru a bezpečnosť a dodržiavanie princípov a filozofie systémových certifikácií v organizáciách. Naše kompetencie v oblasti auditu, analýzy, validácie a certifikácie nám umožňujú certifikovať širokú paletu medzinárodne uznávaných systémov manažérstva kvality, životného prostredia, bezpečnosti, zdravia a ďalších.
logo-celeste
logo-applauz
logo-bello
logo-hotel-berg
logo-hotel-california
logo-estato
logo-addison
Proplusco
O2 business services
O2
Adifex
IMAZ
Altron

TAYLLOR & COX Slovensko, a.s. | Vytvoril Netmarketer